Pewnie nie jednokrotnie zastanawialiście się nad tym, czy podróż powinna odbywać się poprzez biuro podróży, czy może samemu wszystko załatwić. Powiem szczerze, że ja do Norwegii leciałem poprzez biuro podróży Rzeszów i nie było zastrzeżeń. Nie wiem ile zapłaciłbym w przypadku samodzielnej podróży. Nie chciałem jednak porywać się z motyką na słońce.
To był mój pierwszy wylot za granicę, a jak wiemy, takie wyloty mogą być wyzwaniem, jeżeli coś się robi pierwszy raz. Wolałem nie ryzykować i dlatego wybrałem ten sposób podróży. Nie ukrywam, że następnym razem na pewno będę chciał wszystko załatwić. Jestem też ciekaw oszczędności, na jakie mogę liczyć, gdyż wiem, że na samodzielnej podróży można trochę zaoszczędzić.
Nie wiem jeszcze, gdzie spędzę czas za rok, ale już pomału muszę coś myśleć. Nie chcę, aby wszystko było pozajmowane, dlatego lepiej wcześniej sobie rezerwować. Wówczas mamy pewność, że będziemy mieć najlepszą cenę i nikt nam nie zajmie najlepszej miejscówki. Pamiętajmy o tym wybierając się w podróż.