Couple hiking in himalayas mountains in Nepal. Man and woman hikers walking mountain footpath, sunny day traveling.

Grecja – jak poszukać prawdziwej okazji last minute

Wybieracie się może na wakacje do Grecji. W tym roku powinno być to dość tanie. Grecja ma duże problemy finansowe i można liczyć na spore promocje. Przytaj jak poszukać prawdziwe last minute.

Jak poszukać prawdziwe last minute do Grecji ?
Jest kilka sposobów na to:

– Przede wszystkim trzeba zapomnieć o terminie. To my musimy dostosować swój termin do biura podróży.
– Prawdziwy last minute to max 2, 3 ni przed odlotem. Dzieje się tak dlatego, że biuro podróży ma jeszcze tylko kilka wolnych biletów w samolocie za który i tak już zapłacił.
– Przejdź się po biurach podróży i zostaw swój mail z informacją, że chcesz wyjechać do Grecji ale tylko w formie last-minute
– Zapisz się na newsletery biur podróży a będą sami przysyłać Ci ciekawe oferty
– Przeglądaj codziennie oferty w interencie ale te od prywatnych użytkowników. Często zdarza się, że ktoś musi odsprzedać wspaniałą wycieczkę z przyczyn losowych.
– Można spróbować kupić od kogoś bony biura podróży. Dzięki temu można bez problemu zaoszczędzić 5% do 10%. Bony często sprzedawane są na allegro.

Czy dzięki last minute można zaoszczędzić. Zdecydowanie tak jednak trzeba sobie zdawać sprawę, że takie okazje nie leżą na ulicy i wymaga to trochę cierpliwości. Zamiast 2000 zł za tą samą wycieczkę można zapłacić np. 1200 zł.