Tak to już z kobietami bywa, że najpierw są wredne i w ogóle nie atrakcyjne – wtedy na szczęście my też jesteśmy zbyt młodzi, aby się nimi interesować. Później przez krótki okres czasu stają się atrakcyjne i przez chwilę udają nawet, że nie chcą nam działać na nerwy. To zazwyczaj ten okres, w którym poznajemy wybranki, które skradną nam serca i portfele. Na koniec wszystko wraca do normy, kiedy jesteśmy już po ślubie kobiety znów przestają być atrakcyjne za to bardzo chętnie działają nam na nerwy.

Co gorsza, domagają się już nie tylko uwagi, ale chociażby wspólnych wakacji, oczywiście nawet nie pomyślą, żeby się do tych wakacji dokładać. Cóż, taki już los mężów. Musimy się więc zastanowić wspólnie gdzie by tu nasze żony zabrać na wakacje. Osobiście uważam, że loty na Teneryfe to świetne rozwiązanie.

Ktoś może mi oczywiście powiedzieć, że jest to turystycznie oklepane miejsce, że nie mam polotu, finezji i oczywiście przepłacam. Cóż, nie chce mi się nawet z tym polemizować. Wiem jedno – Teneryfa to miejsce, w którym każda żona znajdzie coś dla siebie, a bardzo możliwe, że dzięki temu mąż będzie mógł te kilka chwil odpocząć.