Ponieważ bardzo lubię się przemieszczać, w kręgu moich zainteresowań znajduje się między innymi turystyka. Jest to ciekawe hobby, które może dać człowiekowi wiele radości. Dlatego też pomyślałam, że dobrze byłoby je połączyć z przyszłą pracą zawodową, ponieważ podobno łączenie pracy z pasją jest dla człowieka najlepszą koncepcją.
Jeśli mi się uda, chciałabym zdobyć zawód, w którym turystyka odgrywa największą rolę. Sądzę, że na rynku pracy jest wiele takich możliwości. Mogłabym zostać na przykład pilotem wycieczek międzynarodowych, chociaż wiem, że zdobycie uprawnień jest bardzo trudne. Marzeniem moim jest zostać rezydentem, ale to chyba pozostaje poza sferą moich możliwości.
Niemniej swoje plany życiowe układam tak, żeby w razie czego szybko móc je przeformułować. Jakoś tak podświadomie czuję, że turystyka może nie tylko dać mi wiele dobrego, jak choćby pieniądze, ale stać się dla mnie sposobem na życie. Dlatego też nie zamierzam rezygnować ze swoich marzeń i dążyć do ich zrealizowania.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.