Obiekty hotelowe Qubus gwarantują przybywającym tam gościom wysoki standard i udogodnienia. Nie tylko dorośli są tutaj właściwie traktowani, lecz także i nasze pociechy są istotnie drogim i wyjątkowym gościem.
Udogodnienia hoteli Qubus gwarantuje dorosłym i ich pociechom wszystko czego pragną, poczynając od miejsc do przewijania poprzez maty antypoślizgowe i maskotki na kompletach do zaparzenia ciepłej herbaty kończąc.

Kuchnia hoteli Qubus jest także specjalnie przyszykowana dla najmłodszych. Szefowie Kuchni serwują im między innymi wyśmienite gnocchi, czyli włoskie kluseczki o łagodnym smaku serwowane z filetem z indyka i sosikiem ze świeżych pomidorków. Także zastawa stołowa jest szczególna. Różnokolorowe łyżki i widelce, podkładki pod talerze, śliniaki umilą każdy posiłek, a słodki akcent w formie lizaczka na zakończenie zadowoli każde dziecko.

Wszystkie restauracje hoteli Qubus ma wydzielony kącik rozrywki dla malców. Nasze dzieci odszukają tam różnego rodzaju gry, maskotki, farby, kolorowanki i książeczki. Na wejściu każde dziecko otrzymuje prezent a mianowicie kredek i kolorowanki.

W Qubus Hotel odbywają się także przeróżne imprezy, takie jak chrzciny, komunie albo urodziny.
Cudowną atrakcję oferuje naszym pociechom Qubus Hotel w Legnicy. W czasie bankietów dzieci skaczą na dmuchanym mini placu gier.

Obiekty Qubus Hotel rozmieszczone są w ciekawych co do turystyki i wypoczynku terenach, np. hotel w Wałbrzychu, Złotoryi czy hotel w Kielcach.
Jako potwierdzenie tego, że obiekty sieci Qubus Hotel są należycie wyposażone dla rodzin podróżujących z pociechami było przyznanie w 2012 roku certyfikatu „Hotel przyjazny rodzinie” 4 obiektom hotelowym Qubus. Certyfikaty te odebrały: obiekt we Wrocławiu, hotel w Krakowie, hotel w Gdańsku i w Legnicy.