Zaplanowałeś wakacyjny wyjazd, majówkę, piknik z rodziną, z przyjaciółmi? To fantastyczny pomysł! Trzeba tylko pomyśleć, jak się do niego przygotować. W końcu nie chcemy aby na wycieczce zabrakło nam podstawowych drobiazgów, które szalenie ułatwiają spędzanie czasu na świeżym powietrzu i jedzenie posiłków poza domem. Nawet jeśli nasza wycieczka ograniczy się do ogrodu to i tutaj musimy się dobrze przygotować.

Z pewnością potrzebujesz naczyń, kubków, talerzyków, koców piknikowych i innych niezbędnych akcesoriów. Piknik bez ciepłej herbatki lub kawy nie ma wyrazu i smaku, więc koniecznie należy mieć termos z ciepłym napojem. Termos należy dobrać po pierwsze ze względu na wielkość. Producent Sagaform oferuje też wygodne termosy z uchwytem.

Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo i sprawnie poradzisz sobie z nalewaniem herbaty na łonie natury. Można je nawet nosić na ramieniu za pomocą paska. Wygodne i poręczne są także kubki termiczne. Przydają się one nie tylko na wycieczce czy pikniku, ale w pracy, w drodze do szkoły, na uczelni..- po prostu wszędzie. Żaden piknik nie może też odbyć się bez koca. To na nim rozkładamy przygotowane wcześniej potrawy i sami siadamy na kocach. Warto więc zainwestować w koc piknikowy.

Dzięki sprytnym rozwiązaniom koc można zwinąć w rulon, włożyć do pokrowca i spokojnie wziąć pod pachę lub zamontować przy plecaku. Koce te mają są wykonane z miękkiego polaru, a ich spód powleczony jest nieprzemakalnym, łatwym w czyszczeniu materiałem.