Kamper. Warto pojechać nim na urlop
Ten, kto w trakcie urlopu chce zobaczyć wiele miejsc, powinien rozważyć wypożyczenie kampera i wyjazd nim na wakacje. Do kampera można zabrać całą rodzinę i pojechać nim w dowolnym kierunku, w trakcie urlopu zaś nocować w różnych miejscach. Jadąc na wakacje takim samochodem, nie ma też konieczności rezerwowania miejsc noclegowych i płacenia za nie. Oczywiście zakup takiego pojazdu tylko po to, by pojeździć nim wyłącznie w czasie urlopu nie ma większego sensu. O wiele tańszą opcją jest wypożyczenie takiego samochodu. Każda wypożyczalnia kamperów Warszawa ma ich niemało.

Jakiego kampera wybrać?

Warto stawiać na auta jak najnowsze i dobrze wyposażone. Oczywiście musi być w środku odpowiednia ilość miejsc do spania. Najczęściej w takim samochodzie jest sześć miejsc do spania, nie jest to jednak generalna zasada. Małe kampery mają ich mniej.

Wypożyczając kampera, musimy pamiętać, że wszelkie usterki czy zniszczenia w aucie, które spowodujemy, będą naprawiane na nasz koszt. Pieniądze na naprawę mogą być odliczone od kaucji pobieranej przy wypożyczeniu auta. Klienci, którzy spowodują zniszczenia, których naprawa będzie droższa niż wysokość kaucji, mogą też otrzymać wezwanie do zwrotu kosztów naprawy.